Navigace

Hamachi

Co Hamachi vlastně znamená? Program Hamachi je specializovaný software určený k vytvoření, nebo připojení do vlastní virtuální (Hamachi) sítě v rámci sítě Internetu jako takového. Taková (Hamachi) síť se jmenuje tzv. VPN, neboli také Virtual Private Network. Program Hamachi síťovou komunikaci mezi samotnými počítači v takto vytvořené Hamachi síti šifruje a tyto zašifrované pakety dat posílá dále přes Internet k Hamachi serveru, který je předá koncové Hamachi stanici. Výsledek principu Hamachi je tedy takový, že pomocí Hamachi můžete propojit počítače z jakékoliv lokality na světě do jedné samostatné počítačové (Hamachi) LAN sítě. Tyto počítače se tedy v takovéto Hamachi síti chovají, jakoby byli v jedné místnosti mezi sebou síťově propojeny.

Pokud máme takto počítače v jedné Hamachi síti, již nám nebrání nic v tom, abychom mohli hrát hry přes LAN připojení a právě pro tento účel je tady pro Vás náš portál HamachiFun.cz, kde Vám nabízíme Hamachi herní sítě, do kterých se můžete připojit a hrát svou oblíbenou hru po síti s ostatními Hamachi uživateli.

Stačí si nyní pouze stáhnout aktuální verzi Hamachi v sekci download, zaregistrovat se na našem portále HamachiFun.cz a buďto si můžete vytvořit novou herní Hamachi síť, nebo se připojit do Hamachi sítí ostatních Hamachi hráčů. Můžete u nás také pořádat vlastní Hamachi turnaje, nebo využít mnoho dalších Hamachi výhod ...

Příjemnou Hamachi zábavu :)

Zahrejte si u nás

Aktuality

21.04.2012
Denně si na našich sítích zahraje přes 13000 hráčů, děkujeme Vám za přízeň! Váš HamachiFun týM!

21.04.2012
Spravujeme přes 7000 herních sítí a více než 25000 registrovaných hráčů.

08.05.2011
NOVÁ HRA: MINECRAFT.

04.04.2011
Již 21000 registrovaných Hamachi hráčů - děkujeme za přízeň!

starší novinky

 

Hlavní výhody Hamachi

Jednou z předních výhod Hamachi, kterou využívají uživatelé Hamachi je především to, že hry neví, že jsou ve skutečnosti propojené samotným Internetem. Počítačové hry se tedy domnívají, že se jedná o samostatnou LAN síť a právě díky tomu lze hrát hry, které v mnoha případech na Internetu provádějí uživatelské kontroly a autorizace.

Pomoci softwaru Hamachi mohou spolu dálkově komunikovat také samotné programy, které počítají vždy s lokálním propojením LAN, čímž Hamachi přináší další možnosti využití. Další Hamachi výhodou, máte-li sdílené připojení k Internetu nebo jste za síťovým routerem, je to, že Hamachi bezproblému zvládne velkou část problému spojených s "neveřejnou adresou IP" obejít a virtuální síť vytvořit.

Vyhledávání her, které lze přes Hamachi hrát

Pomocí programu Hamachi lze hrát jakoukoliv hru, která umožňuje síťové připojení ostatních hráčů, jinými slovy každá hra, kterou lze hrát po síti. Na internetu můžete vyhledat stovky takovýchto her, záleží však jaký žánr Vás baví. Vyhledávání není vůbec složité, stačí znát název hry, který použijete jako klíčová slova ve Vašem vyhledávači a ve výsledcích hledání si hru vyberete a stáhnete. Pro hledání her můžete použít Google.cz, jelikož se jedná o nejpoužívanější vyhledávač a tudíž Vám nabídne relevantnější výsledky hledání oproti jiným vyhledávačům. Jakmile hru vyhledáte, stačí ji pak už jen stáhnout a nainstalovat, ale pozor, hra musí být volně ke stažení, v opačném případě by jste museli hledat placené hry, které by jste si museli koupit, nebo stáhnout její demoverzi, která je podstatně oproti plné verzi omezená. Výhoda je v tom, že Vám velice snadno vyhledávače umožní vyhledávat také díky specifickým klíčovým slovům na fórech, nebo různých službách, které hry umožňují vyhledat a stáhnout. K vyhledávání her proto doporučujeme využít výše uvedené internetové vyhledávače.

Aktuální turnaje

V tuto chvíli jsou všechny založené turnaje obsazeny. Múžete si vytvořit vlastní turnaje zde.

další turnaje

parneři webu: Sledujte zcela zdarma seriály online z pohodlí domova! | Hrajte přes program hamachi hry zdarma! TOPlist